Zapraszamy do obejrzenia nagrania montażu sufitu napinanego, gdzie w dzień on wygląda jak sufit napinany z nadrukiem nieba, a wieczorem przy włączaniu światła pojawia się na nim kosmos.

W tym odcinku pokażemy Państwu, jak sufit napinany może zbierać w sobie wodę, jak usuwać wodę z sufitu i jak przywrócić go do stanu początkowego.

W tym odcinku pokazujemy przykładowy montaż #sufitu napinanego z nadrukiem kosmosu i podświetleniem LED dookoła.

W tym odcinku zdemontujemy sufit napinany, który został założony w odcinku #1, przyklejamy taśmę LED i z powrotem napniemy folię.Dalej poukładamy szpilki świecące starpins i z czarnego sufitu otrzymamy sufit z gwiazdami. Jak to nam wyszło?Zapraszamy zobaczyć w tym wideo.

W kolejnym naszym odcinku chcemy Państwu pokazać, jak tworzymy linię świecącą w części wewnętrznej sufitu. Przy takim montażu wykorzystany jest profil LED S-Line, przy pomocy którego możemy połączyć dwie folii oraz umieścić taśmę LED szerokością do 10 mm.

W tym odcinku montujemy sufit napinany czarny połyskujący, który na dzień dzisiejszy jest najpopularniejszy i najczęściej wybierany przez naszych klientów.

Profil z możliwością założenia taśmy LED ukryty. W dzień gdy oświetlenie LED wyłączone sufit wygląda jak zwykły sufit napinany. Wieczorem przy włączeniu oświetlenia pojawia się święcąca ob ramówka szerokością 3 cm do około sufitu.

W tym filmiku pokażemy Państwu w jaki sposób można zamontować sufit napinany, kolejność wpinania folii i założenie żyrandoli.

Przycisk subscribe - www.sufitypoland.pl

Cały czas staramy się nagrywać coś nowego, a dla naszych subskrybentów rozgrywamy przeżęty z naszego sklepu internetowego. Również nasi stałe widzi mają wyjątkową możliwość z korzystanie bezpłatnych konsultacyj naszych inżynierów oraz specjalistów technicznych.

Przycisk like - www.sufitypoland.pl

W naszych odcinkach Państwo znajdziecie wszelkie tutoriali po montażu sufitów napinanych.

Nagrania z inwestycyj gdzie zostali zmontowane sufity przez naszą ekipę montażystów.