Sufity Napinane

Podświetlenie led (LED) jest coraz częściej wykorzystywane do oświetlenia różnych pomieszczeń mieszkalnych, nie mieszkalnych, obiektów architektonicznych. Ten typ oświetlenia można spotkać w centrach handlowych i mostów, wzdłuż parków, w pobliżu kościoła i budynków administracyjnych , wnętrz domów i mieszkań, w akwariach i basenach. Za pomocą podświetlenie LED są tworzone oryginalne kompozycje w projektowaniu krajobrazu. W nocy, urządzenia te są w stanie ozdobić elewację, o dowolnej konstrukcji, wyróżnić ją z jednolitego ciemnego tła.

LED podświetlenie to technologia, która ma wiele zalet w porównaniu z innymi technologiami. Oświetlenia led może służyć przez długi okres czasu (według statystyk, przybliżona żywotność jednego LED elementu wynosi 100 000 godzin, co stanowi 25 lat codziennego użytku);
ekonomiczność — podświetlenie led zużywa około 70% mniej energii niż jej odpowiedniki;
bezpieczeństwo ekologiczne — podświetlenie led nie zawiera szkodliwych dla środowiska składników i nie wymaga specjalnych warunków utylizacji;
niezawodność — takie oświetlenie jest w stanie pracować zarówno w upał i mróz (do -60 С), nie tracąc swoich walorów użytkowych.
U nas możesz zamówić pełny zakres usług w zakresie projektowania i montażu oświetlenia led, dobrać taśmy led i zasilacze do taśm led pod kątem ceny, zamówić opracowanie indywidualnych (autorskich) opraw.
Dla Twoich oświetlieniowych pomysłów przygotujemy projekt organizacji podświetlenia. Również przeprowadzimy obliczenia intensywności oświetlenia, dobierzemy materiały do organizacji podświetlenia led, zbierzemy i zamontujemy led system bezpośrednio na obiekcie.

Podświetlenie ledowe sufitu

Jeśli od dawna planowałeś zmienić wnętrze Twojego salonu, sypialni lub pokoju dziecięcego, to podświetlenie led — najlepsze rozwiązanie. Bez znacznych nakładów i wysiłku, można zmienić wnętrze nie do poznania. Istnieje wiele różnych sposobów i możliwości dekoracyjnego podświetlenia sufitu. Najbardziej popularne z wśród nich to podświetlenie pod sufitem i wewnętrzne podświetlenie sufitu.

Podświetlenie pod sufitem (po obwodzie)— świetny sposób, aby skupić się na suficie. Nasi mistrzowie-elektrycy wiedzą jak umieścić taśmę led na ścianie lub na półce, aby osiągnąć różne efekty podświetlenia. W zależności od Twoich potrzeb lub konkretnego projektu, specjaliści dobiorą led taśmę i zamontują ją na podstawie Twoich wymagań.

.

Wewnętrzne podświetlenie (siatka oświetleniowa)— nie mniej popularny sposób ozdobić sufit. Zwykle takie podświetlenie świeci przez jakiś obiekt. Rozpraszaczem może być akrylowy ozdobny box, tkanina, szkło, itp. Mając doświadczenie w pracy z różnymi materiałami nasi specjaliści mogą nie tylko przeprowadzić montaż oświetlenia, ale i stworzyć całe świetlne wzory.
W ostatnich latach bardzo popularnym stało się podświetlenie witraży na suficie. Ta technika sprawia, że pokój prezentuję się bardzo efektownnie, a sam witraż nasyca się światłem od wewnątrz

WYŚLIJ NAM WYMIARY, A MY OBLICZYMY KOSZT MATERIAŁÓW I MONTAŻY.