Na dzisiejszym rynku sufitów napinanych wielu profesjonalnych firmy reprezentują szeroki zakres technologii: klasyczne, solidne, z wzorem, przezroczyste, wielopoziomowe konstrukcje. Ale każdy, kto popełnia błędów, lub kreatywni projektanci szukają czegoś niezwykłego, nowego, smak do tworzenia wnętrz.

Najnowsze trendy w świecie mody dyktują kierunki w projektowaniu wnętrz . Na światowych pokazach mody stały się istotne grawerowanie laserowe i ozdobne wycięcia na ubrania i akcesoria. Najnowsze włoskie, hiszpańskie, francuskie kolekcji tkanin, tapet, mebli też nie jest. A co w świecie sufitów napinanych? Firma SnSufity Napinane wraz z Вeltendo, po rozpatrzeniu oraz po zapoznaniu się trendy w modzie, pomysły projektantów, możliwości nowoczesnych technologii, przyszła do decyzji o tworzeniu nowego stylu.

Prezentujemy Państwu APPLYrzeźbione sufity napinane.

APPLY to technologia, która pozwala tworzyć nowe dzieła w dekoracji sufitu. Inżynierowie z naszej firmy zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy unikalny sprzęt, starannie przemyślane proces technologiczny, w wyniku którego można uzyskać proste i złożone wycięcia na płótnie. Styl APPLY to połączenie płótna z wycięciami i całe skrzydła, znajdujące się razem lub rozstawione na różne poziomy. Folie stosowane do siebie. APPLYw tłumaczeniu z języka angielskiego – „dołożyć„, „stosować„. I tak narodziła się nazwa stylu. Wiele uznali, że to rewolucja, przełom w świecie dekoracji. Nikt jeszcze nie mógł sobie wyobrazić sufity napinane z wycięciami, i nie próbował przekształcić je w sztukę .

Nasze sufity w systemie APPLY pozwolą Ci:

Zrealizować niezwykły projekt i kompozycję.

Wykonać wycięcia w różnych rozmiarach i kształtach.

Stworzyć wielowarstwową niezwykły system z zastosowaniem różnych kolorów i faktur.

Tworzenie wysoce artystyczne sufity lub sufity z zastosowanym efektem, stosując zasadę „folia razem” lubfolia oddzielnie”.

Rozwiązać czasami występujące zadanielepkieidmuchać„.

Stworzyć świetlne artystyczne sufity.

My bezpłatnie pomożemy stworzyć projekt sufitu w stylu APPLY , jego wizualizację w 3D programu i wybrać harmonijne połączenie kolorów folii.

Oferujemy państwu wybrać model APPLY z naszego katalogu!.